Paylaşmak

Sizinle ilk önce ekşi sözlükte sevdiğim bir yazarın meditasyon yazısını paylaşmak istiyorum. Naked Ruby’ yi 4 gün önce yazısını okuyuncaya kadar tanımıyordum aslında.

Ben hep kendi tecrübelerim ve hislerimden yola çıktım meditasyonu anlatırken. Bu da aslında meditasyonu deneyimleyen kişilere ortak bir payda sunarken hiç deneyimlememiş kişilerin kafasını karıştırdı belki. Onlar için yoğun tasvir içeren ama renkleri tam seçemedikleri birkaç roman sayfası gibi oldu belki yazılarım. O yüzden meditasyona başlamak isteyen, bu yolculukta neler kazanıp, nelerden hafifleyeceğini yalın ve içten bir dille anlatan Naked Ruby’nin yazısına bakmanızı isterim.

Ve yeni başlayacaklar için güzel meditasyon müzikleri ve yoga videoları derleyip paylaşmış; doğru kişilere ulaşmasını umarak. Ben de buradan vesile olmak istiyorum.

Naked Ruby’e beni yolculuğumda daha güzel manzaralarla karşılaştıracak yeni patikalar gösterdiği için, oradaki güneşlerin ve yağmurların ruhuma katacakları için ve ilk yoga deneyimimde (uzaktan 😇) yanımda olduğu için çok teşekkür ederim.

Kendi yolculuğunda her geçen gün güzelleştiğini bildiğim Ruby’cim, güzel ruhun ve güzel paylaşımların için çok teşekkürler 🌺❤️

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s